زندگی هدفمند و آرامش خاطر

گزارش سمینار زندگی هدفمند و آرامش خاطراین سمینار روز جمعه 30 مهر ماه  95 در تالار پذیرایی امپراطور از ساعت 15:30 الی 18:00 با حضور 100 نفر از اعضای انجمن برگزار گردید.

سخنرانی این سمینار توسط جناب آقای  مهندس احسان خاصه تراش  مدیرعامل انجمن انجام پذیرفت.

قبل از شروع سخنرانی پذیرایی چای و نسکافه و شیرینی برای حضار صورت گرفت.

در این سمینار آقای مهندس خاصه تراش با بیانی شفاف و صراحت در کلام در مورد زندگی هدفمند و داشتن آرامش خاطر در زندگی سخنرانی داشتند.

علاوه بر این مسائل در مورد راه های رسیدن به این اهداف و این که بزرگترین سرمایه هرفرد خود فرد می باشد ، همین طور داشتن چشم انداز باتوجه به اهداف عالیه خود در زندگی و تایین کردن ماموریت شخصی،نیز سخنرانی شد. بعد از صحبت در رابطه با رسیدن به موفقیت های شخصی که کلمه موفقیت به صورت جز به جز م:مسئولیت پذیری  و: وفاداری به اهداف  ف: فکر خلاق   ق: قدرت بیان   ی: یادگیری   ت: تسلط وصف شد نیز پرداخته شد به بحث اینکه از الان باید به فکر آینده بود و داشتن پس انداز با شرایط ویژه به خانواده ها توضیح داده شد. و باعث آگاهی هرچه بیشتر افراد شرکت کننده شدند.

انجمن دوقلوها و چندقلوها نمایندگی 3488 بیمه کارآفرین را حدود 3 سال است که راه اندازی کرده و با شرایط ویژه و با تخفیفات ویژه در ارائه تمامی رشته‌های بیمه ای به اعضا فعالیت دارد.

برای داشتن دوران بازنشستگی بهتر و آسوده خیال می توان با سرمایه گذاری مبالغ خورد خود به راحتی حسابی در بیمه باز کرد و افتتاح حساب در این صنعت داشت که چند مورد از مزایای این سرمایه گذاری به اختصار ذکر می شود:

1- انعطاف پذیری:

در این سرمایه گذاری شما می توانید سرمایه یا حق بیمه خودرا به هر میان و در هر زمان که مایل باشید افزایش یا کاهش دهید تا سرمایه گذاری و پوشش‌های آن متناسب با نیاز شما باشد.

2- پرداخت از ذخیره بیمه و دریافت وام:

اندوخته تصاعدی موجود در حساب شما متعلق به خودتان است و می توانید بعد از دوسال، در مواقع اضطراری از حساب خود به صورت نقد یا وام برداشت نمایید با بهره کم و بدون ضامن.

3- دریافت مستمری به مبالغ متغیر:

شما می توانید در پایان یک دوره سرمایه گذاری خود با درخواست از بیمه گر به جای دریافت مبلغ اندوخته و سود متعلقه، موجودی خود را به صورت یکجا به یکی از انواع بیمه های مستمری تبدیل نمایید.

4- معافیت از پرداخت سالانه:

بیمه شده در صورت از کارافتادگی کامل و دائم از 60 سالگی، از پرداخت سالانه حق بیمه برای مدت باقی مانده دوره، معاف خواهد شد.

5- معافیت مالیاتی:

سرمایه شما به هرمیزان از معافیت مالیاتی برخوردار است. مبلغ قابل پرداخت در صورت فوت به ذینفع شما تابع قانون ارث نخواهد شد (قانون 136 قانون مالیت های مستقیم)

6- مقابله با تورم

با توجه به پرداخت سالانه هر فرد به صورت ضریب افزایش و تعلق گرفتن سود مرکب به اندوخته، این امر میسر می گردد.

7- پوشش امراض خاص:

تامین بخشی از هزینه های سنگین مربوط به درمان بیماری های صعب العلاج مانند: سکته قلبی – سکته مغزی – سرطان – پیوند اعضای اصلی بدن – عمل جراحی کرونر و قلب باز تحت پوشش این بیمه قرار دارد.

8- پوشش فوت (مزایای استثنایی):

هرچند گاهی با شنیدن یک اتفاق ناگوار (فوت دوستان یا نزدیکان) بسیار غمناک گردیده و در این واپسین اگر به ضرب المثلی مراجعه کنیم « اتفاق هیچ وقت برای همسایه نیست» در می یابیم اگر روزی برای ما این اتفاق بیفتد؟؟؟ سرنوشت خانواده مان چه می شود؟ آیا به خاطر یک اشتباه یا یک حادثه!! خورد و خوارک! پوشاک! مدرسه فرزندان! تغییر می کند!!! یا تمام آرزوهایی که برای فرزندان خود داشته باید از بین برود!!

9- تعیین ذینفع:

در شروع سرمایه گذاری، نام یا نام های استفاده کنندگان از سرمایه در صورت فوت را به شرکت بیمه اعلام می نمایید. در غیر این صورت سرمایه بیمه به وارثان قانونی وی پرداخت می گردد.

10- پوشش مشترک:

با یک سرمایه گذاری، دو عضو خانواده می توانند از مزایای کامل آن بهره مند شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ایجاد چتر امنیت و آسایش خانواده خود و بهره مندی از این مزایای استثنایی، و در صورت داشتن سوالات بیمه ای می توانید با شماره تماس 02188866741 تماس حاصل فرمایید.

از تمام کسانی که در برگزاری هرچه بهتر این برنامه و تیم اجرایی انجمن که ما را یاری نمودند کمال تشکر را داریم.

تهیه گزارش از روابط عمومی انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی

 

 
نظرات کاربران
زهرا کاویانی ۱۱۵ روز پیش

با سلام

زهرا کاویانی ۱۱۵ روز پیش

تست

برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید