اصفهان هشتمین جشنواره ملی روز دوقلوها و چندقلوها
اصفهان هشتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
اصفهان هشتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
اصفهان هشتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها

هشتمین جشنواره ملی روز دوقلوها و چندقلوها در اصفهان

22 اردیبهشت روز دوقلوها و چندقلوها مبارک

هشتمین جشن ملی دوقلوها و چندقلوها

با حضور همسان ها و ناهمسان ها در هر رده سنی

جمعه 21 اردیبهشت ماه 97، برای اولین بار در اصفهان

تالار فرشچیان

هشتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها امسال برای اولین بار در اصفهان، همزمان با جشن تهران به همت و کوشش آقایان صادق و سجاد نوروزی نماینده های شهر اصفهان برگزار شد، که در این جشن جناب آقای مهندس ایمان خاصه تراش (مدیر روابط عمومی انجمن) نیز حضور داشتند.

این جشن  در سالن فرشچیان و با حضور 350 نفر، روز جمعه مورخ 21 اردیبهشت 97 ،از ساعت 14 الی 18:30 به طول انجامید.

دوقلوها و چندقلوها از اصفهان و شهرهای اطراف اصفهان در این جشن حضور داشتند.

 در حین ورود از ساعت 14 تست سلامت از طرف پژوهشکده قلب و عروق با همکاری خانم دکتر قاری پور انجام شد که جزئیات این طرح برای اعضای اصفهان در فراخوان های بعدی اطلاع رسانی می شود.

سپس توسط 4 نفر از اعضای تیم اجرایی ، به روی صورت های بچه ها نقاشی انجام می شد.

درابتدا و در حین ورود اعضای محترم در سالن کلیپ بسیار زیبای از جشن سال های قبل در تهران به نمایش درآمد . برنامه پس از پخش آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی میهن عزیزمان با هم خوانی حضار،پخش سرود ملی دوقلوها و چندقلوها و عرض سلام و خوش آمدگویی مجری های دوقلوی جشن ، آقایان محمدرضا و احمدرضا نصری آغاز گردید.

در ابتدای برنامه گروه موسیقی سنتی دلارام به سرپرستی آقای تاج میرریاحی قطعاتی زیبایی را نواختند.

نماینده استان اصفهان آقای سجاد نوروزی سخنان خود را پیرامون انجمن و جشن و فعالیت ها به سمع و بصر حضار رساندند.

در این برنامه اجرای کودک توسط خانم معصومه ماندنی و همکارشان به زیبایی اجرا شد و لحظات خوشی را برای کودکان رقم زد.

خواننده های این جشن از دوقلوها جناب آقایان مجید و محمد نصر و برادران مانیان بودند که آهنگ های خود را به زیبایی اجرا کردند.

به رسم هرسال در جشن مسابقه همسان و ناهمسان برگزار شد که  دراین قسمت از برنامه از مهندس ایمان خاصه تراش ، پدر پنج قلوها، مادر چهارقلوها، فرود و فرزین صابری، صادق و سجاد نوروزی ، مدیریت اسنک آرمین دعوت شد به عنوان هیات داور برای انتخاب همسان ترین ،ناهمسان ترین (همجنس ، ناهمجنس) به روی سن تشریف بیاورند، و از کاندیدایی که توانسته بودند در مرحله اول بیشترین آرا  را از مسابقه پیامکی دریافت کنند دعوت شد تا به روی سن آمدند و با رای هیات داور و حضار در جشن انتخاب شدند و به نفرات برتر از طرف اسنک آرمین جوایزی تقدیم شد.

اسامی نفرات برتر مسابقه همسان و ناهسان سال 97 اصفهان :

در قسمت همسان ترین، محمد باقر و محمد صادق  سعیدپور

در قسمت ناهمسان ترین همجنس زهرا و فاطمه   مانیان

در قسمت ناهمسانترین ناهم جنس، سه قلوهای مهدی ، فریناز و متین  عابدینی

بعد از برگزاری مسابقه همسان و ناهمسان،از جناب آقای مهندس ایمان خاصه تراش توسط نماینده اصفهان آقایان سجاد و صادق نوروزی تقدیر و تشکر شد.

یکی از آیتم های این برنامه اجرای چند آهنگ پاپ توسط گروه سرود ناشنوایان بود.

سپاس فراوان از بي بي استار، جين وست و اسنک آرمین که در اين جشنواره همراه انجمن بوده و با جوايز ارزنده خود در مسابقات و قرعه كشي که این جوایز  شامل تعداد 20 عدد کارت هدیه و کد تخفیف اینترنتی برای همه مدعوین از جین وست برای اصفهان ، و از طرف بی بی استار نیز محصولات اتاق کودک به برندگان مسابقه قرعه کشی اهدا کردند.

هنرنمایی شومن آقای علی قیومی از هنرمندان بنام استان اصفهان در این جشن ،لحظات شادی را برای حضار رقم زد و با استقبال بالایی روبرو شد.

حضور سیلورمن های دوقلو آقایان مجید و محسن کاظمی در جشن نیز، به جذابیت این جشن افزود.

ضمن تشکر از حضور پر شور در هشتمین جشن ملی روز دوقلوها، نظربه بهبود برگزاری هرچه با شکوه تر برنامه ها ،می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را نسبت به برگزاری جشن ها ، خدمات انجمن، اهداف انجمن، با ارسال نام و نام خانوادگی به شماره پیامک انجمن 2126315315  ارسال نمایید .
از کلیه اعضاء گرامی درخواست می‌کنیم تا نسبت به نظر سنجی اقدام نمایند. نظرات سازنده شما بزرگواران به ما در برگزاری برنامه‌های آینده، کمک شایانی خواهد کرد.

با تشکر
واحد روابط عمومی انجمن

 برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید