همدان جشن دوقلوها و چندقلوها

جشن دوقلوها و چندقلوها در استان همدان
23 بهمن 1394

نخستین همایش جوانان و نشاط اجتماعی در استان همدان با حضور انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی به همراه 400 نفر از دوقلوها و چندقلوهای شهر همدان  در روز جمعه، ۲۳ بهمن‌ماه 1394به مناسبت گرامیداشت سی و هفتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران و بزرگداشت دهه فجر از ساعت ۱۵ در مجتمع شهید آوینی برگزارگردید.
 هدف از برگزاری این همایش برای توجه خانواده‌ها به موضوع فرزندآوری و معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و شروع فعالیت انجمن در استان همدان بود .
این جشن با حضور مدیرکل استان همدان در وزارت ورزش و جوانان (جناب آقای رسول منعم) معاون فرهنگی و جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان استان همدان (جناب آقای اسدالله ربانی مهر) ، مدیرعامل انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی (جناب آقای احسان خاصه تراش)و نماینده شهر اصفهان، چندتن از دوقلوهای شهر تهران و اصفهان،مدیران ارشد استان همدان، هیئت ورزش‌های همگانی،انجمن های فعال در استان همدان و بخش خصوصی انجام پذیرفت.

برنامه با تلاوت آیاتی از قرآن و سرود ملی ایران آغاز گردید، در ابتدا جهت ایجاد همدلی و وحدت بین اعضا انجمن با دوقلوها و چندقلوهای استان همدان سرود ملی دوقلوها پخش گردید و در ادامه آقای رسول منعم مدیرکل استان همدان در وزارت ورزش و جوانان پیرامون جشن و دهه فجر سخنرانی نمودند، همچنین از هنرمندان گروه تئاتر و شعبده بازی همدان و خوانندگان دوقلو آقایان علی و عباس سیفی با اجرای آهنگ خلیج فارس و آهنگ ایران، دعوت به اجرا شد.
این همایش  پل ارتباطی بود جهت همکاری های بیشتر انجمن با استان سرسبز همدان و همچنین آشنایی دوقلوها و چندقلوهای عزیز این استان با انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی، لذا از تمامی دوقلوها و چند قلوهای همدانی درخواست میگردد تا با معرفی انجمن به دوستان خود زمینه های برنامه ریزی های گسترده تری را با این انجمن مهیا سازند.

 

  

 

برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید