خانه جوانان استان تهران

گزارش افتتاحیه خانه جوانان استان تهران

(مجری طرح : انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی )

23 اردیبهشت ماه 1396

نخستین خانه جوانان استان تهران روز شنبه 23 اردیبهشت ماه همزمان با اعیاد شعبانیه و هفته جوان توسط معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ، مسئولان استانداری تهران و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران افتتاح شد.

انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی مفتخر اجرای طرح خانه جوانان از اداره کل  ورزش و جوانان استان تهران بود و تجهیز این خانه توسط نیروهای اجرایی انجمن که متشکل از خود دوقلوها و خانواده آن ها، نظیر (نقاشی ساختمان، بنایی،کف پوش، برقکاری، تجهیز وسایل اداری و...) بودند انجام پذیرفت.

خانه جوانان استان تهران با حضور جناب آقای مهندس رستمی (معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان استان تهران)،جناب آقای شهریور (مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران ) جناب آقای رضا گل محمدی (مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران)، جناب آقای دکتر طلایی (مدیر طرح های ملی وزارت ورزش و جوانان)، جناب آقای مهران سرپرست (معاونت جوانان اداره کل استان تهران) جناب آقای شکیبا (مشاور مدیرکل و رئیس اداره مهندسی و پیام نظر ،مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی)،جناب آقای احسان خاصه تراش (مدیرعامل انجمن)، جناب آقای ایمان خاصه تراش (مدیر روابط عمومی و مدیر اجرایی و عضو هیئت مدیره انجمن) و چندتن از فعالان عرصه جوانان  و مديران انجمن ها در حوزه هاي مختلف و اعضای تیم اجرایی انجمن دوقلوها و چندقلوها در خیابان ایرانشهر به بهره برداری رسید.

خانه جوانان استان تهران با مساحت ٥٠٠ مترمربع شامل دفاتر مختلف مربوط به کمیته‌های تخصصی اوقات فراغت، فضای مجازی، آسیب‌های اجتماعی، هویت، مشارکت اجتماعی، کافه کتاب، سالن جلسات، سالن های کارگاه و دفاتر مشاوره می باشد که به جوانان خدمات ارائه خواهند کرد.

در این برنامه اجرای برنامه توسط جناب آقای محمددوست به خوبی انجام گرفت و پس از پخش سرود ملی و تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و ایراد سخنرانی توسط جناب آقای گل محمدی و جناب آقای رستمی در رابطه با بهبود روند سازمان ها با داشتن خانه جوانان استان تهران و اظهار خواشحالی برای این رویداد انجام گرفت.

رستمی در در آیین افتتاح نخستین خانه جوان استان تهران ‌با تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع) وفرارسیدن روز جوان گفت: باعث خوشحالی است که امروز در تهران بزرگ جوانان عزیز و ارزشمند صاحب خانه شدند. خانه اجتماعی که منجر به فعالیت ها و تلاش های دسته جمعی و گروهی شده و نتایج پربار اجتماعی و اقتصادی را به همراه دارد.معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، در ادامه گفت: افتتاح این مراکز در استان ها بیانگر آن است که دولت یازدهم یک دولت جوان باور است که دغدغه عینی و واقعی جوانان را دارد و تمام همت خودش را برای حضور موثر و فعال جوانان به کار گرفته تا در یک فضای امن و آزاد و بی دغدغه ، در کنار هم مشارکت کنند و برای ارتقا سرزمین بزرگ ایران تلاش نمایند.

گل محمدی، تهران را شایسته ایجاد حداقل 5 خانه جوان دانست و افزود: تهران در حوزه جوانان فعالیت های موثری را در نظر گرفته و امیدوارم با تشکیل و افزایش سازمان های مردم نهاد، هم به لحاظ کمی و کیفی با سپردن امور به جوانان بتوانیم درجهت جامعه ای پرنشاط و پویا قدم برداریم .

در پایان مراسم از عوامل اجرایی که در راه اندازی خانه جوانان همکاری داشتند تقدیر و اهدای تقدیرنامه توسط جناب آقای رستمی و گل محمدی صورت پذیرفت.

تهیه گزارش از روابط عمومی انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی

 


  

 

برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید