هشتمین جشنواره ملی روز دوقلوها و چندقلوها
هشتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
هشتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
هشتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
هشتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها

هشتمین جشنواره ملی روز دوقلوها و چندقلوها
مورخ 22 اردیبهشت ماه 139722 اردیبهشت روز دوقلوها و چندقلوها مبارک
هشتمین جشن ملی دوقلوها و چندقلوها
با حضور همسان ها و ناهمسان ها در هر رده سنی
جمعه 21 اردیبهشت ماه 97، در تهران، حوزه هنری
انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی مفتخر است با ارائه انواع خدمات تفریحی و فرهنگی در طی 9 سال گذشته ، به عنوان انجمن برتر در اوقات فراغت در سال 96 انتخاب گردد ، این انجمن هرساله یک جشن ملی برای خانواده دوقلوها و چندقلوها برنامه ریزی کرده و در آن جشن علاوه بر ایجاد فضای تفریحی و هنری، همسان ترین و ناهمسان ترین دوقلو یا چندقلو سال را انتخاب می نماید. که امسال برای اولین بار همزمان با جشن تهران ، در اصفهان نیز این جشن برگزار شد که در قسمت گزارش برنامه ها هشتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوهای اصفهان ، می توانید از برگزاری این جشن اطلاع پیدا کنید.
هشتمین جشن ملی دوقلوها و چندقلوها، در سالن اندیشه حوزه هنری و با حضور  850 نفر در روز جمعه مورخ 21 اردیبهشت 97 ،از ساعت 17 الی 21:30 به طول انجامید.
دوقلوها و چندقلوها علاوه بر تهران از شهرهایی چون: قم، کاشان، قزوین، مشهد، آمل، رشت، بابل، همدان، بندرعباس، برای حضور در جشن آمده بودند.
دوقلوها و چندقلوهایی که قبل جشن ثبت نام خود را تکمیل نموده بودند با کد تایید وارد سالن و از مسئولین مربوطه بلیط ورود خود را دریافت کردند.
در ابتدا و در حین ورود اعضای محترم به سالن، کلیپ های بسیار زیبای از فعالیت های انجمن و برگزاری جشن سال های قبل به نمایش درآمد. برنامه پس از پخش آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی میهن عزیزمان با هم خوانی حضار،پخش سرود ملی دوقلوها و چندقلوها و عرض سلام و خوش آمدگویی توسط مجری جشن آقای محمدرضا حسینیان آغاز گردید.
پس از آن مدیرعامل محترم انجمن جناب آقای مهندس احسان خاصه تراش  سخنان خود را پیرامون مشارکت، وحدت و همدلی بین اعضا، جشن و فعالیت های این سمن، به سمع و بصر حضار رساندند.
بعد از شنیده شدن سخنان مدیرعامل انجمن، گروه موسیقی سنتی انجمن دوقلوها و چندقلوها با سرپرستی جناب آقای حمید برجی، قطعاتی از آهنگ های خود را به زیبایی اجرا کردند.
به رسم هرسال در جشن مسابقه همسان و ناهمسان برگزار شد که  دراین قسمت از برنامه از برادران ایمان و احسان تهرانی (مدیریت گالری سنگ تهرانی)،جناب آقای محمدصادق صادقی(سردبیر و مدیرمسئول مجله دونیمه سیب) ،نماینده مجموعه آبی او پارک، مدیریت شرکت بی بی استار ، آقایان ابراهیم و اسماعیل بایرامی و برادران  احمد و مرتضی اکملی (اعضا فعال انجمن)، دعوت شد به عنوان هیات داور برای انتخاب همسان ترین ،ناهمسان ترین (همجنس ، ناهمجنس) به روی سن تشریف بیاورند. پس از توضیحات مهندس احسان خاصه تراش در مورد روند مسابقه و پخش کلیپ مسابقه، کاندیدایی که توانسته بودند در مرحله اول بیشترین آرا  را از مسابقه پیامکی دریافت کنند دعوت شد تا به روی سن آمدند و با رای هیات داور و حضار در جشن انتخاب شدند و به نفرات برتر از طرف گالری سنگ تهرانی نفری یک عدد دستبند مرغ آمین  تقدیم شد.

اسامی نفرات برتر مسابقه همسان و ناهسان سال 97 :
در قسمت همسان ترین، صدف و مروارید طائی
در قسمت ناهمسان ترین همجنس ایلیاحسین و محمدصدرا ارشدی
در قسمت ناهمسانترین ناهم جنس، سه قلوهای مهسا،مونا و مهیار صفرعلیپور

خواننده های این جشن از دوقلوها جناب آقایان یوسف و یعقوب ایلات ، علی و عباس صیفی، مهدی و محسن رضایی بودند که آهنگ های خود را به زیبایی اجرا کردند.
 گروه ایران شاد شو با اجرای یاسر و قاسم انصاری از دوقلوهای هنرمند، برنامه کودک بسیار شادی را اجرا کردند.
سپاس فراوان  از مجموعه پارک آبی او پارک، بي بي استار، جين وست  كه در اين جشنواره همراه انجمن بوده و با جوايز ارزنده خود در مسابقات و قرعه كشي که این جوایز  شامل تعداد 30 عدد کارت هدیه و کد تخفیف اینترنتی برای همه مدعوین از جین وست برای تهران ، تعداد 20 کارت استفاده رایگان از مجموعه او پارک ، و از طرف بی بی استار نیز محصولات اتاق کودک به برندگان مسابقه قرعه کشی اهدا کردند.
و آیتم نهایی برنامه هنرنمایی شومن آقای عباس رضا زاده  بود که لحظات شادی را برای حضار رقم زد و با استقبال بالایی روبرو شد.
سپس از یکی از جدیدترین ازدواج های دوقلویی دعوت شد تا به روی سن آمدند و تعداد 50 عدد شماره از گوی بیرون آوردند و به کسانی که شماره هایشان خوانده شد از طرف حامیان جوایز جشن (مجموعه پارک آبی اوپارک،بی بی استار و جین وست) هدایا تقدیم شد. 
در پایان نیز عکس دسته جمعی بر روی سن گرفته شد و جشن به پایان رسید.
در این جشن پذیرایی از حضار توسط شرکت نستله به وسیله نسکافه انجام شد.
در برگزاری این جشن سازمان های صدا و سیمای جمهوری اسلامی، معاونت فرهنگی و اجتماعی مترو، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، در فراخوان و اطلاع رسانی برنامه به خانواده ها نقش به سزایی داشتند.
واحدهای خبری ،خبرگزاری برنا، خبرگزاری تسنیم، شبکه خبری العالم،press tv،باشگاه خبرنگاران جوان، جهت پوشش خبری حاضر در جشن بودند .
در پایان از مدیریت سالن اندیشه حوزه هنری جناب آقای مرادی و پدر دوقلوها جناب آقای قزوه جهت هماهنگی و مساعدت برای برگزاری جشن، همچنین تمامی عوامل اجرایی ، عوامل هنري جهت ياري نمودن در برگزاري هشتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها تشکر می نماییم .

ضمن تشکر از حضور پر شور در هشتمین جشن ملی روز دوقلوها، نظربه بهبود برگزاری هرچه با شکوه تر برنامه ها ،می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را نسبت به برگزاری جشن ها ، خدمات انجمن، اهداف انجمن، با ارسال نام و نام خانوادگی به شماره پیامک انجمن 2126315315  ارسال نمایید .
از تمامی اعضاء گرامی درخواست می‌کنیم تا نسبت به نظر سنجی اقدام نمایند. نظرات سازنده شما بزرگواران به ما در برگزاری برنامه‌های آینده، کمک شایانی خواهد کرد.

با تشکر
واحد روابط عمومی انجمن
هشتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها، تهران حوزه هنری،21 اردیبهشت ماه ،انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی

  
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید