هفتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
هفتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
هفتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
هفتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
هفتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
هفتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
هفتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
هفتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
هفتمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها

هفتمین جشن ملی دوقلوها و چندقلوها
جشنواره دونیمه سیبویژه همسان و ناهمسان در هر رده سنی
جمعه 10 شهریور، مصادف با عید قربان و هفته ازدواج در سالن همایش ایرانیان
مهندس ایمان خاصه تراش ، مدیر اجرایی و روابط عمومی انجمن پیرامون جشنواره دونیمه سیب بیان کردند:   
انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی مفتخر است با ارائه انواع خدمات تفریحی و فرهنگی در 8 سال گذشته ، و به عنوان انجمن برتر در اوقات فراغت در سال 96 انتخاب گردد ، این انجمن هرساله یک جشن ملی برای خانواده دوقلوها و چندقلوها برنامه ریزی کرده و در آن جشن علاوه بر ایجاد فضای تفریحی و هنری، همسان ترین و ناهمسان ترین دوقلو یا چندقلو سال را انتخاب می نماید.
هفتمین جشن ملی دوقلوها و چندقلوها، به نام دونیمه سیب در سالن همایش ایرانیان به تعداد 1500 نفر در روز جمعه مورخ 10 شهریور 96 مصادف با عید سعید قربان از ساعت 18 الی 21:30 به طول انجامید.
دوقلوها و چندقلوها علاوه بر تهران از شهرهایی چون:قم، کاشان، قزوین، مشهد، آمل، رشت، بابل، شیراز ،همدان، بندرعباس، یزد و همچنین از شهر اصفهان به نمایندگی آقایان سجاد و صادق نورزی به اتفاق 40 نفر از اعضای اصفهان با یک دستگاه اتوبوس برای حضور در جشن آمده بودند.
درابتدا و در حین ورود اعضای محترم در سالن کلیپ های بسیار زیبای از فعالیت های انجمن و برگزاری جشن های سال های قبل به نمایش برای حضار درآمد . برنامه پس از پخش آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی میهن عزیزمان با هم خوانی حضار،  و صحبت های مجری جشن توسط آقای محمدرضا احمدی  آغاز گردید.
پس از آن مدیرعامل انجمن جناب آقای مهندس احسان خاصه تراش  سخنان خود را پیرامون انجمن و جشن و فعالیت ها به سمع و بصر حضار رساندند.
بعد از شنیده شدن سخنان مدیرعامل انجمن، آیتم کودک خاله فرناز با اجرای عروسکی به روی صحنه آمدند و برای دوقلوها و چندقلوهای کودک برنامه ای شاد اجرا کردند.
دراین قسمت از برنامه از برداران هنرمندی آقایان توحید و حامد کاظمی  دعوت شد و به روی سن آمدند و قطعه ای زیبا از آهنگ های خود را اجرا کردند و در ادامه شومن برنامه جناب آقای سامان گوران با اجرای برنامه ای بسیار زیبا و جالب برای حضار فضا را بسیار با انرژی و شاد کردند که این برنامه با استقبال بالای حضار روبه رو بود.
به رسم هرسال در جشن ، همسان ترین و ناهمسان ترین دوقلو و چندقلو (هم جنس و ناهمجنس ) از بین کاندیدایی که توانسته بودند در مرحله اول بیشترین آرا  را از مسابقه پیامکی دریافت کنند انتخاب  و به نفرات برتر از طرف گالری سنگ تهرانی برادران ایمان و احسان تهرانی نفری یک عدد گردنبد مرغ آمین  تقدیم شد. و این گزینش توسط حضار و هیات داور که از مدعوین محترم برنامه بودند،انجام شد.
در قسمت همسان ترین آقایان احسان و محسن دانک
در قسمت ناهمسان ترین همجنس پوریا و بردیا طباطبایی یزدی
در قسمت ناهمسانترین ناهم جنس سه قلوهای : فاطمه ، علی و محمد توسلیان
انتخاب شدند.
از جمله میهمانان محترم حاضر در برنامه جناب آقای دکتر صبحی  مدير كل دفتر ازدواج وزارت ورزش سرکار خانم سلیمی  معاونان مدیر کل ورزش و جوانان در امور  جوانان و بانوان ، جناب آقای مهران سرپرست  ، بازیگر توانمند کشور جناب آقای سیامک اشعریون   و گوینده صدا و سیما جناب آقای محسن احتشامی و بانو حضور داشتند .
سپاس فراوان  از طرف گالري سنگ تهراني، شهرك توريستي تفريحي دشت نور ، بي بي استار، جين وست و سرزمين شادي كه در اين جشنواره همراه انجمن بوده و با جوايز ارزنده خود در مسابقات و قرعه كشي بيش از ٥٠ ميليون هديه به مدعوين اهدا گرديد. که این جوایز  شامل آویز های گالری سنگ تهرانی ، تعداد 50 عدد کارت هدیه از طرف فروشگاه جین وست، دو شب اقامت رایگان از طرف شهرک توریستی تفریحی دشت نور، و از فروشگاه بی بی استار لوازم اتاق کودک بودند.
سپس به رسم يادبود از برخي فعالان اجتماعي و خانواده شهدا تشكر و قدراني گرديد.
و آیتم نهایی برنامه هنرنمایی خواننده محبوب کشور جناب آقای امید حاجیلی به همراه گروه توانمند خود با اجرای آهنگ های شاد خود خاطره ای زیبا برای حضار رقم زدند و هیجانی وصف ناپذیر در سالن ایجاد کردند.
در پایان نیز کلیپی زیبا با صدای برادارن مجید و محمد نصر پخش شد .
دوقلوها جناب آقایانفرهاد و فرزاد بنویدی در نقش هنرمندان سیلورمن دوقلو  از ابتدا تا آخر مراسم هنرنمایی کردند.
در جشنواره دونیمه سیب سازمان های وزارت ورزش وجوانان ، معاونت فرهنگی و اجتماعی مترو، صدا وسیما ، زیباسازی شهرداری تهران،  سایت های آپارات و نماشا نقش بسزایی در فراخوان و اطلاع رسانی برنامه به خانواده ها داشتند.
واحد های خبری شبکه تی وی پلاس ( TV Pluss ) ، خبرگزاری برنا، خبرگزاری تسنیم، خبر فوری، حاضر در جشن بودند . و از جناب آقای مهدی منعم حق دوست (انجمن عکاسان مطبوعات)، عکاس توانمند جناب آقای محسن بیده، سرکار خانم مینا میرزایی و دیگر عکاسان عزیز که تصاویر زیبایی از جشن به یادگار گذاشتند نیز کمال تشکر و تقدیر را داریم.
در پایان از مدیریت سالن همایش ایرانیان جناب آقای مجید پیرایش  و تمامی عوامل اجرایی ،تمامي عوامل هنري جهت ياري نمودن در برگزاري جشنواره دونيمه سيب، كمال تشكر و سپاس را داريم.
اسامی تیم اجرایی جشنواره دوتیمه سیب :
درقسمت پذیرش:
خانم ها: ستاره و سپیده وطنی - گلناز , فرناز صادقی - بهاره نوری -شبنم و شکوفه محمدی - هانیه و فائزه گودرزی -نسیم داورپناه -مژگان سروآزاد - و فریده و فهیمه افخمی آقایان: احسان و محسن دانک
درقسمت اجرایی:
آقایان: ابراهیم و اسماعیل بایرامی - پیمان احمدی - امیراحمد جمال - محمد واحد و پرهام و پدرام احمدی- ابوذر بشرآبادی (کافه رستوران امپراطور
ضمن تشکر از سرکار خانم نفیسه روشن سفیرهنری انجمن برای هماهنگی و دعوت از هنرمندان
ضمن تشکر از حضور پر شور در جشنواره دونیمه سیب، به بهبود در برگزاری هرچه با شکوه تر برنامه ها ،می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را نسبت به برگزاری جشن ها ، خدمات انجمن، اهداف انجمن، با ارسال نام و نام خانوادگی به شماره پیامک انجمن 2126315315  ارسال نمایید .
از کلیه اعضاء گرامی درخواست می‌کنیم تا نسبت به نظر سنجی اقدام نمایند. نظرات سازنده شما بزرگواران به ما در برگزاری برنامه‌های آینده، کمک شایانی خواهد کرد.
با تشکر
واحد روابط عمومی انجمن


   
   
   
   
   
   

 

 

برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید