22 بهمن جشن انقلاب اسلامی

گزارش برنامه 22 بهمن 93

دوقلوها و چندقلوها نماد وحدت ملی

با حضور هنرمندان دوقلو  (میدان انقلاب – تهران)

انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی به همراه اعضاء و هنرمندان خود، در سی و ششمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با شعار دوقلوها و چندقلوها نماد وحدت ملی، چهارشنبه 22 بهمن1393 ، در ضلع شمال غربی میدان انقلاب، در کنار سایر اقشار جامعه با همکاری ستاد حمایت از سازمان های مردم نهاد شهر تهران  این روز خجسته را جشن گرفتند.
جشن پیروزی از ساعت 8 صبح با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد و پس از نواختن سرود پرافتخار میهن عزیزمان ویژه برنامه انجمن دوقلوها و چند قلوهای پارسی به مردم ارائه شد.
این برنامه با حضور مجریان توانای انجمن آقایان ابراهیم و اسماعیل بایرامی به همراه خانم ها زهرا و زینب عابدینی اجرا شد و خوانندگان دوقلوی انجمن آقایان علی و عباس صیفی با صدای گرم خود ترانه خلیخ همیشه فارس را به مردم تقدیم کردند.
دراین جشن ملی، گروه موسیقی سنتی انحمن دوقلوها  و چند قلوهای پارسی ( حمید برجی، مهدی قنبری ، محمد قنبری ) و هنرمند عزیز آقای پژمان ابدایی (با نواختن آهنگ ای ایران...) نیز به روی صحنه رفتند و با هنرنمایی خود، شور و شوق مردم عزیزمان را بیشتر نمودند و همچنین مسابقات مختلفی برای حضار اجرا شد و هدایایی به رسم یادبود به عزیزان اهدا گردید.
در ادامه جناب آقای دکتر نگهبان، شهردار محترم منطقه 7 تهران به جمع دوقلوها و خانواده هایشان پیوستند و ضمن تبریک این روز فرخنده، احساس خود را راجع به این حضور غرور آفرین مردم اعلام نمودند.
انجمن دوقلوها و چند قلوهای پارسی در سی و ششمین بهار انقلاب اسلامی، میزبان سرکار خانم دکتر راستگو، (رئیس ستاد حمایت از فعالیت های مردم نهاد شهر تهران) و جناب آقای حیدری ( دبیر ستاد حمایت از فعالیت های مردم نهاد شهر تهران) و جناب آقای مقدم دبیر اجرایی ستاد، بود که پس از تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نظرات خود را راجع به فعالیت های مردمی و حمایت های خود از این نهاد ها و استقبال پرشکوه مردم در این روز اعلام کردند.
در ادامه از جناب آقای مهندس احسان خاصه تراش( مدیر عامل انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی ) دعوت به عمل آمد و ایشان در صحبت های خود فرمودند :
در این روز بزرگ، دوقلوها و چندقلوها را نماد وحدت ملی، به هموطنان عزیز کشورمان ایـــران معرفی میکنم و امــــیدوارم فراموش نکنیم که اتحاد و وحدت ملي زيربناي امنيــــت، آرامـــــش، سازنــــدگي و توليــــد در جامعه است.
در پایان از تمامی کادر اجرایی انجمن، و تیم اجرایی ستاد حمایت از فعالیت های مردم نهاد شهر تهران، که ما را در برگزاری هر چه افزون تر این جشن باری نمودند، کمال تقدر و تشکر را مینماییم.

گزارش از روابط عمومی انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی

 


 

برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید