ششمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
ششمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
ششمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
ششمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
ششمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
ششمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
ششمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
ششمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها
ششمین جشن ملی روز دوقلوها و چندقلوها

ششمین جشنواره ملی روز دوقلوها و چندقلوها

مورخ 22 اردیبهشت ماه 1395ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی
مصادف با ولادت امام زین العابدین
مهندس ایمان خاصه تراش ، مدیر اجرایی و روابط عمومی انجمن پیرامون ششمین جشن ملی بیان کردند:    
انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی هرساله ، 22 اردیبهشت را به مناسبت روز دوقلوها و چندقلوها گرامی دانسته و جشنی برای اعضا خود برپا می دارد، و در ششمین سال پیاپی  به دلیل ولادت امام زین العابدین و اینکه تمامی اعضا انجمن بتوانند با همراهی خانواده های محترمشان از راه های دور و نزدیک به جمع ما بپیوندند در روز 23 اردیبهشت 1395 در ورزشگاه آزادی تهران، سالن 12 هزار نفری از ساعت 17 الی 21 با شعار دوقلوها و چندقلوها نماد صلح و وحدت برگزار گردید.
برنامه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی میهن عزیزمان با هم خوانی حضار آغاز گردید ، اجرای برنامه توسط آقای مسعود روشن پژوه و سفیر هنری انجمن ، خانم نفیسه روشن انجام پذیرفت و در این برنامه با دعوت هنرمندان محبوب مثل صابر خراسانی ( شاعر خوانی ) ، حسین حیدری ( تقلید صدا ) ، رامین و امین مشکی نصب ( اولین خواننده دوقلو ) ، علی و عباس صیفی و یوسف و یعقوب ایلات ( ازخوانندگان محبوب دوقلو – اجرای مشترک)، و با حضور خانم شهره سلطانی بازیگر خوش ذوق صدا و سیما و همچنین مجری توانمند صدا و سیما سرکار خانم نیلوفر امینی فر ( مجری برتر شبکه جام جم ) برگزار گردید .
حضور سردار عرب سرخی (فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ ) در برنامه باعث دلگرمی اعضاء انجمن گردید.
در ادامه برنامه از مدیر عامل انجمن دوقلوها و چند قلوها  پارسی جناب آقای  مهندس احسان خاصه تراش پیرامون جشن و اهداف انجمن و فعالیت های آتی انجمن صحبت کردند.
به رسم هرسال در جشن روز دوقلوها و چندقلوها، مسبقه همسانترین و ناهمسانترین دوقلو و چندقلو برگزار و نفرات برتر انتخاب شدند.
در ششمین جشن ملی که قرار بود شکستن رکورد گینس در ورزشگاه صدهزار نفری اتفاق بیافتد و ایران پرچم دار رکورد در جهان باشد، به دلیل مساعد نبودن آب و هوا به تعویق افتاد.و مراسم در سالن 12 هزار نفری برگزار گردید.
از سردار ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ ، و سردار عرب سرخی فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ و آقای عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران و تیم اجرایی انجمن و دیگر عزیزانی که برای برگزاری جشن همیاری و مساعدت نمودند کمال تشکر و قدردانی را می نماییم.   
 در حین برنامه مسابقات مختلفی برگزار گردید و به آنها جوایزی از طرف آتلیه تخصصی کودک بی بی فیس ( baby face  )  و لوازم آشپزخانه آچین  اهدا گردید..
 در ششمین جشن ملی همکاری وزارت ورزش وجوانان ، استانداری تهران، ستاد توان افزایی حمایت از فعالیت های مردم نهاد و سازمان صدا وسیما ، معاونت فرهنگی مترو ، شرکت پژهان ، شبکه تی وی پلاس ( TV Pluss ) و سایت آپارات و خبرگزاری ها و مطبوعات کشور نقش بسزایی در فراخوان و دعوت خانواده ها داشتن که جای تقدیر و تشکر دارد.
ضمن تشکر از حضور پر شور در ششمين جشن ملي، به منظور دریافت نظرات و پیشنهادات اعضا محترم انجمن دوقلوها و چندقلوها، انتقادات و پیشنهادات خود را نسبت به برگزاری جشن ها ، خدمات انجمن، اهداف انجمن، با ارسال نام و نام خانوادگی به شماره پیامک انجمن 2126315315  ارسال نمایید .
از کلیه اعضاء گرامی درخواست می‌کنیم تا نسبت به نظر سنجی اقدام نمایند. نظرات سازنده شما بزرگواران به ما در برگزاری برنامه‌های آینده، کمک شایانی خواهد کرد.
با تشکر
واحد روابط عمومی انجمن

 

 

برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید