تهران جشنواره نشاط و امید جوانان

 

جشنواره نشاط و امید جوانان استان تهران

(مجری طرح : انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی )


25 اردیبهشت ماه 1396- سالن همایش ایرانیان، ورزشگاه آزادی

 

جشنواره نشاط و امید جوانان استان تهران روز دوشنبه 25  اردیبهشت ماه در سالن همایش ایرانیان واقع در ورزشگاه آزادی با حضور حدود ٢٥٠٠ نفر از جوانان و اعضای سازمان های مردم نهاد تهران، از ساعت 16:30 الی 19:30 اجرا شد، این جشنواره بزرگ با همکاری معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران توسط  انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی برگزار گردید.

برنامه با پخش سرود ملی کشور شروع شد و بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، مجری برنامه جناب آقای محمدرضا حسینیان(مجری صدا و سیما) برنامه را با شور و حال خاصی شروع کرد.در این برنامه حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری(معاون محترم حقوقی رئیس جمهور) و همین طور جناب آقای دکتر مشکینی (مشاور وزیر و معاون حقوقی سازمان های مردم نهاد و محافظ اجتماعی و فرهنگی)، جناب آقای دکتر طلایی(مدیر طرح های ملی وزارت ورزش و جوانان)، جناب آقای مهندس رستمی(معاون ساماندهی امور جوانان استان تهران)، جناب آقای گل محمدی(مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران)، و جناب آقای مهران سرپرست (معاونت جوانان استان تهران) و چندتن از فعالان عرصه جوانان حضور داشتند. در این برنامه چند تن از اعضای فعال و تیم اجرایی انجمن دوقلوها نیز حضور داشتند.

در ابتدای برنامه از جناب آقای گل محمدی دعوت شد و چند دقیقه ای برای حضار درباره جوانان و چشم اندازهایشان صحبت شد. چند کلیپ درباره جوانان نیز در این برنامه پخش شد. سپس جناب آقای مهندس رستمی نیز سخنرانی داشتند. بعد از این سخنرانی های مفید در حوزه جوانان، جناب آقای امیر کربلایی زاده کمدین مطرح کشور با اجرای استندآپ کمدی فضای جشن را شادتر و با نشاط تر کردند. و پس از آن حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری چند دقیقه ای برای حضار سخنرانی کردند.

با دعوت جناب آقای حسینیان مجری برنامه از مهمانان ارجمند برنامه بر روی سن برای اهدا جوایز به جوانان نخبه کشور، به ترتیب از روزمه هر جوان موفق ،چند مورد قرائت و سپس بر روی سن می آمدند و جوایز را دریافت کرده و بعد از تشویق حضار به جایگاه خبرنگاران برای تهیه عکس مراجعه می کردند.

آیتم آخر برنامه هم اجرای خواننده محبوب کشور جناب آقای فرزاد فرزین بود که به همراه تیم نوازندگان به روی سن آمدند و با اجرای برنامه ای بسیار زیبا برای حضار برنامه را به اتمام رساندند.

تهیه گزارش از روابط عمومی انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی 

 

 

 

 

برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید