جشن رمضان دوقلوها
جشن رمضان دوقلوها

                                                              جشن رمضان سال 1390

برنامه پر مخاطب جشن رمضان از شبکه تهران و با مجری گری آقایان شهریاری و احمدزاده با حضور پررنگ دوقلوهای ایرانی در روز هفدهم ماه مبارک رمضان رنگ و بویی دیگر داشت :
قرار بچه ها 7 بعداز ظهر کنار مسجد نمایشگاه بین المللی بود . قرار این برنامه و کنار هم بودن از همان شب تئاتر طرح ریزی شد.
دوستان دوقلو بعد از حدود یک ماه همدیگر را میدیدند ولی مثل همیشه خیلی گرم از هم استقبال می کردند. یکی از اهداف این گردهمایی حضور  400 نفری دوقلوها و خانواده هایشان در کنار مردم روزه دار تهرانی برای کمک به نیازمندان و ایتام بود.
دوقلوها در یک صف طولانی کارتهای ورود خود را دریافت کردند . نکته جالب صف دوقلو ها این بود که هریک به همراه قل خود ایستاد و صف به همین منظور طولانی تر نشان میداد . این امر باعث تعجب مردم و پرس و جوهای آنان از خاطره شد .
سر ساعت 8 دوقلوها با راهنمایی مسئولین وارد جایگاه شدند و سکوها را پر کردند . تا شروع برنامه فرصت مناسبی بود برای عکس های یادگاری دو قلوها در کنار هم و آشنا شدن آنها با دوقلوهای تازه وارد.
کار جالبی که هیاء ت موسس انجام دادند توزیع یک سری فرم نظرخواهی بین دوقلوها بود که آخر برنامه جمع آوری شد تا بتوانند از نظرها و کمک های دوقلو در برنامه های آتی بهره مند گردند . لازم به ذکر است این موضوع از طرف بچه ها هم با استقبال خوبی رو به رو شد.
در حین برنامه آقای شهریاری از مهمان های ویژه جشن رمضان که دوقلوهای ایرانی بودند تشکر کرد و همین امر باعث جلب توجه دیگر حاضرین به دو قلوها شد.
در آخر برنامه نیز دوستان دوقلو به اتفاق هم دور دریاچه قدم زدند و از بازارچه خیریه دیدن کردند و جنب مسجد نمایشگاه گرد هم آمدند تا لحظه های زیبای دیگری را بیا فرینند.
آن شب شبی به یاد ماندنی همراه افطاری با دوقلوها در جشن رمضان و کمک به نیازمندان بود . قطعا حس مشترک همه دوقلوها بیت زیر بود :

                                            خرم آن کس که در این محنت گاه ...  خاطری را سبب تسکین است.

با تشکر ازگزارش خواندنی پریسا و غزاله صفایی

 


برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید