نمایشگاه مطبوعات

حضور انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی و مجله دونیمه سیب در نمایشگاه مطبوعات
(مجله تخصصی دوقوها و چندقلوها

با توحه به گستردگی فعالیت های انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی در زمینه های فرهنگی، رفاهی،اجتماعی، ورزشی، سلامت و آموزشی برای ارتباط بیشتر با اعضا خود و خانواده های دوقلو و چندقلو نسبت به چاپ نشریه ای تخصصی در این زمینه اقدام نموده و تا کنون 5 شماره از این مجله منتشر شده است.که پنجمین شماره این مجله دراین نمایشگاه اکران شد.
در طول نمایشگاه مهمانان زیادی از جمله مقامات دولتی، ورزشکاران و هنرمندان از غرفه مجله دو نیمه سیب بازدید کردند که در عکس های می توانید مشاهده کنید. 
در پایان از تمامی دوقلوها و چندقلوها و خانواده های محترمی که از استان تهران و اصفهان و سایر استان ها در این نمایشگاه حضور به هم رساندند و از غرفه مجله دونیمه سیب بازدید نمودند کمال تشکر و قدردانی را داریم. 
از اعضای تیم اجرایی انجمن و سر دبیر محترم مجله جناب آقای دکتر صادقی که ما را در برگزاری هرچه بهتر این برنامه یاری کردند کمال تشکر و سپاس را داریم.
تهیه گزارش از روابط عمومی انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی

 

بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات برای سومین سال


این نمایشگاه مطبوعات از روز جمعه 5 آبان در مصلی تهران شروع و تا تاریخ جمعه 12 آبان96 ادامه داشت. غرفه مجله دونیمه سیب در راهروی 2،غرفه شماره 44 واقع بود.

 

بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات برای دومین سال


این نمایشگاه مطبوعات از روز 14 آبان در مصلی تهران با حضور ریاست محترم جمهور افتتاح شد و تا تاریخ 21 آبان 95 ادامه داشت. غرفه مجله دونیمه سیب در راهروی اصلی، نبش راهروی 3، غرفه شماره 223 واقع بود.


 

 

بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات برای اولین سال


این نمایشگاه از تاریخ 16 آبان در مصلی تهران با حضور ریاست محترم جمهور افتتاح شد و تا تاریخ 22 آبان ادامه داشت.

   


 
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید