بسته-لبخند-مادری

بسته لبخند مادری

در طرح حمایت از خانواده‌های دارای فرزند چندقلو، هدایایی ازجمله یک بسته لبخند مادری به ازای هر یک از نوزادان، اهدای کارت هدیه به مادر به ازای هر یک از نوزادان و تأمین پوشک مصرفی به مدت شش ماه به ازای هر یک از نوزادان به خانواده‌ها تقدیم می‌شود.

طبق فرمایش آقای حمیدرضا علیان‌زادگان، مدیرعامل محترم بنیاد ۱۵ خرداد نیز پیش از این با بیان اینکه تعداد خانواده‌های دارای فرزند چندقلو مورد حمایت بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام در سال ۱۴۰۱ از مرز ۱۷۰ خانواده گذشت و با تاکید بر حمایت از خانواده‌های دارای چندقلو در سراسر کشور، اظهار کرد: بیشترین تعداد حمایت از خانواده‌های چندقلو (سه‌قلو و بیشتر) در سال ۱۴۰۱ مربوط به استان‌های آذربایجان شرقی، یزد، قم و فارس است.


طرح ملی حمایت از خانواده‌های دارای فرزند چندقلو از سال 1401 به صورت آزمایشی آغاز شده است و با یاری خداوند، امروز این بسته حمایتی که مشتمل بر کارت هدیه به مادر به تعداد فرزندان، اهدای بسته لبخندمادری به ازای هر یک از فرزندان، تامین پوشک فرزندان به مدت شش ماه، با ارزش تقریبی ۳۳ میلیون تومان برای یک خانواده دارای فرزند سه‌قلو می‌باشد، به دویستمین خانواده‌ای که تحت حمایت این بنیاد قرار گرفته‌اند تقدیم می‌شود.

مدیرعامل بنیاد ۱۵ خرداد تصریح کرد: این طرح بدون محدودیت در طی سال توسط بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اجرا می‌شود.

مدیرعامل بنیاد ۱۵ خرداد فرموده اند: خانواده‌های دارای فرزند سه‌قلو و بیشتر می‌توانند جهت استفاده از حمایت‌های بنیاد ۱۵ خرداد به این سامانه به نشانی iranejavan.1542.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

مردم و خیرین نیز برای مشارکت در تأمین بسته‌های لبخند مادری و سایر اقلام طرح می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۴۲*۷۸۰* در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.